Services

ברוכים הבאים לבנק השירותים שלנו בסמול טראפיק מדיה. פה תוכלו לקרוא על סך השירותים שאנחנו מספקים לשותפים העיסקיים שלנו. במשפט קצר לפני שאתם מתחילים לקרוא, חשוב לנו להדגיש את הפרטים הבאים:

 1. אנחנו אמנם חברה לשיווק דיגיטלי, אך אנו רואים את עצמנו כחברה לפיתוח עיסקי. לאורך כל תהליך העובדה איתנו, אתם תראו שאנחנו מציעים לכם דרכים למינוף הפעילות של העסק שלכם.

2. הלקוחות שלנו – הם הדבר היקר לנו מכל (וזאת לא קלישאה), לכן חוסר הצלחה שלכם, הוא אכזבה גדולה מאוד מבחינתנו, וכישלון אישי.

3. שיווק הוא תוצאה של פעילות מתמדת, סבלנות, אורך רוח וחשיבה יוצאת דופן כדי לדעת איפה, עם מי, ומתי כדאי להתחרות. כל אלו יובילו להישגים ממשיים, ולווא דווקא – שימוש בפיצ'רים הכי מתקדמים תמיד שיוצאים מידי שבוע בפייסבוק או בגוגל.

4. יצירת תוכן שיווקי, הוא קודם כל הבנה מעמיקה של התשוקות העמוקות ביותר של הלקוחות שלנו ושל הטבע האנושי, החל מהשפה ולשון הדיבור – ועד יצירת מענה לכל אחד מהחששות הפנימיים שבאמת נובעים מרכישה של מוצר\שירות.

בניית אתרים

אנחנו בונים אתרים במערכת וורדפרס בהתאמה אישית לבקשת הלקוח, המערכת הינה מערכת קוד פתוח המאפשרת יצירה ועריכה של תוכן באופן עצמאי. אנחנו גם מציעים כתיבה שיווקית לאתר, קופירייטינג ויצירת מנגנוני המרה. המטרה היחידה של האתר היא יצירת מכירות לעסק.

יצירת תוכן וניהול קריאייטיב

לכתוב קופי נכון זה לכתוב שיחה, שיחה שבה אנשים יחפשו אותך בכל פיסקה, בכל פסיק ובכל מילה, הם יחפשו איפה להפסיק לקרוא... אל תיתן להם אותה. הפוך את הטקסט שלך למגלשה משומנת. אנשים ישתכנעו כאשר העובדות יוסברו כשהסיכון ייעלם וכשהתשוקות שלהם יטופחו ויענו, כשפתאום זה יהיה הגיוני להיות משוכנע!
לחצו כאן להמשך קריאה

איפיון לקוחות

מי הם הלקוחות שלך? מה עובר בלקוחות שלך בראש? מה הן הנושאים שמטרידים אותם שעליהם אתה נותן מענה? האם אתה יכול להיכנס לשיחה שמתנהלת אצלם בראש? לאחר ההבנה כי עלינו להתעמת עם כלל הפחדים, התשוקות והרצונות של הלקוחות שלנו יהיה הרבה יותר קל להתקדם.

בנייה והגדרה של קמפיינים​

אנו בונים את כלל הקמפיינים בפלטפורמות הנכונות והמתאימות ללקוחות שלנו מבחינת תקציב, נתונים סטטיסטיים ופוטנציאל הרווח הצפוי שהלקוח ישאב מההשקעה. בין הפלטפורמות: Facebook, Instagram, Google, Bing, Taboola, Outbrain, Bing, Yandex, Quora, בלוגים באינטרנט ועוד...

ניהול של מערכת קמפיינים - תוך כדי ביצוע התאמות אישיות

בניית הקמפיינים עצמם אינה מספיקה, וחייבת להיות מלווה בניתוח עמוק של תובנות אנליטיות כתוצאה מהביצועים או חוסר הביצועים שהגענו אליהם, לכן כחלק מהשירותים שלנו אנו עושים ניתור וניתוח מעמיק לנתונים שאנו אוספים תוך כדי התהליך.

הטמעת אנליטיקס מתקדם באתר​

אחד האספקטים החשובים עבורנו ועבור לקוחותינו לקבל ידע אמיתי על מנת שנוכל לדעת מה גולשים עושים בזמן שהם באתר שלנו, כיצד הם הגיעו אלינו לאתר, מה המסלול שלהם בזמן שהם באתר, אילו עמודים יותר מעניינים אותם יותר ואלו פחות. לאחר מכן התאמת התכנים לביקוש וחיזוק העמודים החלשים יותר.